هفت روز ضمانت بازگشت کالا


بازگشت کالا
با فراهم کردن امکان خرید آسان ، ارزان و امن محصولات بستری را در راستای جلب هرچه بیشتر رضایت شما مشتریان گرامی فراهم کرده ایم که در هر کجای ایران زمین به آسانی یک کلیک محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید ، با توجه به ارسال محصولات به بیشتر نقاط ایران یکی از نکات مهم در خدمت رسانی هرجه بهتر تیم فروش تی اند دی تضمین سلامت ارسال شدن محصولات میباشد که در همین راستا گارانتی 7 روز ضمانت بازگشت کالا را برای تمامی محصولات در نظر گرفته ایم ، این تنها قدمی کوچک در پاسخ به اعتماد و انتخاب شماست .

شرایط بازگرداندن کالا
اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، به تیم فروش تی اند دی اطلاع داده شود.
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به تیم فروش تی اند دی بازگردانده شود.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
– اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
– وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش تی اند دی از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به تیم فروش تی اند دی بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.